Dlaczego metoda Invisalign®

Niewidoczne nakładki na zęby zamiast metalowych zamków i drutów

Zalety metody Invisalign®

22 godziny dziennie dla pięknego uśmiechu

Niewidoczny aparat na zęby

Nakładki Invisalign® są niemal niewidoczne. Pacjenci często podkreślają, że ich bliscy nie widzą, że są w trakcie leczenia ortodontycznego.

 

Leczenie jest krótsze

Leczenie ortodontyczne nakładkami Invisalign® trwa krócej niż aparatami tradycyjnymi.

Higiena jamy ustnej

Nakładki ortodontyczne można zdejmować przed wymyciem i nitkowaniem zębów, co ułatwia utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

Certyfikat CE 0344 UE

System Invisalign® i nakładki retencyjne Vivera® firmy Align Technology® uzyskały certyfikat wyrobu medycznego klasy lla Unii Europejskiej. Align Technology® jest pierwszą w Unii Europejskiej firmą, która uzyskała certyfikat WE klasy IIa dla nakładek przezroczystych i retencyjnych, co oznacza, że konstrukcja systemu Invisalign® i nakładek retencyjnych Vivera® spełnia ogólne wymogi dotyczące bezpieczeństwa i właściwości użytkowych wskazane w DYREKTYWIE RADY 93/42/EWG oraz DYREKTYWIE 2007/47/WE.

Rzadsze wizyty u ortodonty

Pacjent powinien pojawiać się w gabinecie ortodontycznym co 6-8 tygodni. W tradycyjnej metodzie ortodonta zaprasza go co miesiąc na wizytę.

Bez bólu

Leczenie w Klinice Proste Zęby jest praktycznie bezbolesne – podczas leczenia są przykładane mniejsze siły niż w leczeniu tradycyjnym.

Przewidywane efekty na początku leczenia

System Invisalign® umożliwia zobaczenie wirtualnych wyników i planu leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem, dzięki temu pacjent widzi oczekiwane przemieszczenia zębów i ostateczne wyniki leczenia.

9 PLN dziennie! 

Leczenie w systemie Invisalign® to ok. 9 PLN/dziennie przez cały okres leczenia! To koszt jednej kawy na mieście! 🙂 

Brak metalowych zamków i drutów

Podczas leczenia niewidocznymi nakładkami brak jest metalowych zamków i drutów. Oznacza to, że pacjent spędza mniej czasu w gabinecie lekarza Klinki Prostych Zębów podczas wizyt kontrolnych.

Brak wyrzeczeń dot. diety

Nakładki Invisalign® są zdejmowane podczas leczenia, a więc można bez przeszkód jeść ulubione potrawy i pić różne napoje.

Zachowanie dotychczasowych aktywności

W trakcie leczenia ortodontycznego możliwe są dłuższe wyjazdy, np. służbowe, ponieważ pacjent zabiera ze sobą nakładki. Metodę Invisalign® w Klinice Proste Zęby wybierają również muzycy oraz sportowcy. Leczenie niewidocznymi nakładkami umożliwia grę na instrumentach dętych czy treningi z zakresu sportów urazowych.

15 mln pacjentów na całym świecie

Z metody Invisalign® na świecie skorzystało już ponad 15 mln pacjentów. To ogromne doświadczenie w leczeniu zarówno prostych, jak i złożonych wad ortodontycznych.

Zalety, które podkreślają pacjenci Kliniki Proste Zęby

Obejrzyj filmy i dowiedz się co o leczeniu metodą Invisalign® w Klinice Proste Zęby myślą pacjenci!

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram