Gabinet Invisalign Warszawa

Pacjenci coraz częściej są świadomi i wyedukowani. Dlatego dla nich powstał Gabinet Invisalign Warszawa. Zanim zdecydują się na leczenie ortodontyczne zaczynają poszukiwać informacji. Zasięgają informacji od rodziny, znajomych, poszukują informacji w internecie. W dobie Facebooka mogą się wymieniać informacjami również z pacjentami, których osobiście nie znają, ale z którymi chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami dotyczącymi leczenia ortodontycznego.

Jeżeli ktoś jest świadomy i świadomie chce podjąć decyzje może dużo się dzisiaj dowiedzieć jeszcze przed przyjściem do lekarza ortodonty. Informacji dotyczących poszczególnych metod leczenia ortodontycznego jest w internecie bardzo dużo. Możemy znaleźć opisy aparatów klasycznych, aparatów estetycznych, kryształowych aparatów Damon, metod nakładkowych Clear Aligner czy Invisalign.

Kiedyś pacjenci chcący się leczyć orotodontycznie mogli się tylko od lekarza w gabinecie dowiedzieć o dostępnych metodach leczenia. Dzisiaj sami decydują się na konkretną metodę leczenia jeszcze przed przyjściem do gabinetu. Po zdecydowaniu się na konkretną metodę leczenia zaczynają poszukiwać gabinetu i lekarza, który daną konkretną wybraną metodę stosuje u siebie w gabinecie.

Każdy z pacjentów czyta wszystkie dostępne informacje. Porównuje je. Z doświadczenia Kliniki Proste Zęby wynika, że pacjenci, którzy chcą zdecydować się na leczenie Invisalign jeszcze więcej czasu od innych pacjentów przeznaczają na poszukiwanie informacji. Oglądają i czytają opinie innych pacjentów, którzy wybrali leczenie w gabinecie Invisalign i dzielą się swoimi doświadczeniami. Poszukują gabinetu Invisalign, który będzie wyspecjalizowany w tej metodzie leczenia. Chcą sie również upewnić, że lekarz, który będzie ich leczył ma Certyfikat upoważniający do stosowania leczenia Invisalign.

Gabinet Invisalign Warszawa

Klinika Proste Zęby – gabinet Invisalign Warszawa

Klinika Proste Zęby wyspecjalizowała się jako gabinet Invisalign Warszawa dlatego coraz częściej trafiają do nas pacjenci, którzy tylko z tej metody chcą skorzystać. Przeczytali o wadach i zaletach poszczególnych metod i zdecydowali się na metodę Invisalign.

Do Kliniki Proste Zęby coraz częściej trafiają również pacjenci z zagranicy. Metoda Invisalign jako jedyna metoda ortodontyczna nadaje się do leczenia pacjentów z zagranicy. Jest to możliwe dlatego, że wymagane wizyty sa rzadsze niż w klasycznej metodzie. W metodzie klasycznej, czyli z zastosowaniem aparatu stałego w postaci przyklejonych zamków, wizyty ortodontyczne najczęściej są konieczne w trybie comiesięcznym. W metodzie Invisalign można tak zaplanować leczenie, aby wizyty mogły się odbywać co 2-3 miesiące.

Pacjenci często pytaja u nas w Klinice czemu inni lekarze nie proponują metody Invisalign i czemu ona w naszym kraju jeszcze nie jest tak popularna jak w innych krajach. Przylatujący z zagranicy wręcz marzą o leczeniu metodą Invisalign. Wokół siebie zagranicą coraz częściej widzą pacjentów leczonych Invisalign, a właściwie ich nie widzą, bo nakładki są niewidoczne tylko się dowiadują w gabinetach. Wybierają gabinet Invisalign w Warszawie gdyż cena leczenia Invisalin w gabinecie w Warszawie jest wielokrotnie niższa niż u nich w kraju.

Firma Align, która jest twórcą metody Invisalign jest firmą globalną. Pacjenci, którzy chcą sie leczyć tą metodą mogą wszędzie na świecie z niej skorzystać. Takie same niewidoczne nakładki Invisalign będa dla nich wyprodukowane jak się zdecyduja na leczenie w Wielkiej Brytanii, w Polsce czy na Islandii.

Do nas, do Kliniki Proste Zęby trafiają najczęściej świadome osoby z Polski i z zagranicy, które już są zdecydowane na leczenie metodą Invisalign. Pytając dlaczego zdecydowali się na nasz gabinet Invisalign, słyszymy, że wybrali taki gabinet Invisalign,  który sie wyspecjalizował tylko w leczeniu tą metodą, który ma dogodne położenie w Centrum Warszawy i w którym są krótkie terminy realizacji ich wymarzonych nakładek Invisalign.

YouTube
YouTube
Instagram