Metamorfozy uśmiechów naszych pacjentów – mężczyźni

Michał, 33 lat, Invisalign® FULL

Artur, 29 lat, Invisalign® FULL

Maciej, 29 lat, Invisalign® FULL

Fedar, 28 lat, Invisalign® FULL

Hubert, 23 lat, Invisalign® FULL

Paweł, 40 lat, Invisalign® FULL

Mateusz, 33 lata, Invisalign® FULL

Pacjent Kliniki Proste Zęby

Pacjent Klinki Proste Zęby

Jacek Kalibabka, 22-letni model, uczestnik programu Top Model, skorzystał z pakietu Invisalign® FULL
 

Mariusz, 49 lat, Invisalign® FULL, odbudowa estetyczna sztucznym szkliwem
 

Adam, 23 lata, Invisalign® FULL

Grzegorz, 8 miesięcy leczenia Invisalign®

German, 36 lat, rozpoczął leczenie we wrześniu 2021, zakończył w styczniu 2022

Stanisław, 7 miesięcy leczenia Invisalign®, odbudowa sztucznym szkliwem

Tomasz, 24 lata, 12 miesięcy leczenia, 50 nakładek Invisalign® FULL

Pacjent Kliniki Proste Zęby to młody mężczyzna, który specjalnie wybrał klinikę w centrum stolicy, ponieważ w jego miejscowości ortodonci nie oferowali Invisalign.
Lokalny ortodonta zaproponował mu klasyczny, metalowy aparat i 2 lata leczenia.
Skorzystał z pakietu FULL, leczył się 20 tygodni.
Na koniec zdecydował się na bonding w celu estetycznej poprawy uśmiechu, czego jeszcze nie widać na naszej prezentacji przed i po. Pacjent nosi teraz retencję, Vivera.

8 miesięcy leczenia, 27 nakładki Invisalign®

 Pacjent skorzystał z 8-miesięcznego leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign® , pod opieką dr Magdaleny Rutkowskiej. Pacjent zgłosił się ze startymi patologicznie zębami celem ich odbudowy. Odbudowa zębów niebyła możliwa bez wcześniejszego leczenia ortodontycznego, gdyż pacjent miał dodatkowo dużą asymetrię, zgryz krzyżowy i przesunięcie linii pośrodkowej.
Celem leczenia było odzyskanie symetrii oraz „wyjście” ze zgryzu krzyżowego. Dopiero wtedy możliwa była odbudowa estetyczna zębów.
Pacjent nosił 27 nakładek, zmieniał je co 7 dni. Końcowy efekt super uśmiechu udało się osiągnąć odbudowując sztucznym szkliwem zęby przy współpracy z lek. stom. Marzeną Kupis z www.yourdentist.pl 

Grzegorz, 47 lat, przedsiębiorca

Grzegorz miał głęboki zgryz i starte zęby. Wiek starcia zębów wskazywał u pacjenta na ponad 60 lat. Układ zębów nie pozwalał mu swobodnie się uśmiechać.
Wraz z yourdentist.pl połączyliśmy siły i po 7 miesiącach leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign® nastąpiła odbudowa protetyczna zębów licówkami.
Efekt jest spektakularny, a pacjent, naszym zdaniem, po leczeniu, odmłodniał o kilkanaście lat.

Cezary, 32 lat prawnik

Pacjent wychodząc z kliniki, odbierając nakładki retencyjne, powiedział: „Jak teraz patrzę na moje stare zdjęcia np. z wyjazdu na narty to doznaję szoku! Teraz o wiele lepiej wyglądam, nie tylko uśmiech i zęby, cała twarz mi odmłodniała”. Pacjent skorzystał z leczenia Invisalign® Full.  W pierwszej serii nosił 26 nakładek, w drugiej 14.
Leczenie rozpoczęło się we wrześniu 2019, a zakończyło w listopadzie 2020. Po rocznym leczeniu ortodontycznym, pacjent skorzystał z odbudowy estetycznej sztucznym szkliwem w yourdentist.pl.
 

.

Dawid, 21 lat, student 

Cieszą nam zdjęcia pacjentów z wakacji, gdzie uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Dawid skorzystał z leczenia Lite, nosił 14 nakładek, przez 6 miesięcy leczenia.

Ryan, 27 lat, stylista fryzur

Ryan zgłosił się do Kliniki Proste Zęby we wrześniu 2019 roku. Jego celem był Hollywood smile. Niestety w dwóch innych klinikach ortodontycznych ortodonci odmówili mu leczenia ze względu na liczne braki zębowe. Jeśli pacjent ma braki zębowe, leczenie klasycznymi aparatami jest niemożliwe. Zamki powinny być przyklejone na praktycznie każdy ząb. W naszej klinice Ryan nosił na początku 25 nakładek Invisalign®, miał dość rozległą wadę zębową. Następnie dopracowaliśmy jego uśmiech kolejnymi 16 nakładkami. Pacjent był bardzo zmotywowany, co wróżyło spektakularnym efektem końcowym, którego nie mogliśmy się doczekać 😀
Ryan jest fryzjerem stylistą, jeśli macie ochotę śledzić Jego prace, zapraszamy na Jego Insta: https://www.instagram.com/ryancyrus_official/

Maciek, 20 lat

Uśmiechnięty, zawsze pozytywny, cieszący się życiem student. Wybrał nakładki Invisalign®, aby nawet podczas leczenia ortodontycznego cieszyć się pełnią życia i nie musieć z niczego rezygnować m.in. ulubionej dyscypliny sportu, podróży czy ulubionych potraw! Pacjent miał 27 nakładek, które zmieniał co tydzień. Leczenie trwało niecałe 9 miesięcy leczenia. O diastemie, z którą się borykał całe życie zapomniał cały świat.

Tomasz, 42 lata, na co dzień mieszka w Islandii

Tomasz zdecydował się on na leczenie w Klinice Proste Zęby, ponieważ koszty leczenia Invisalign® w Islandii były 4 razy wyższe niż w Polsce. Leczenie ortodontyczne nakładkami Invisalign® pozwala na rozpoczęcie leczenia w polskiej klinice, pomimo tego, że nie bywa się zbyt często w kraju. W trakcie leczenia wizyty nie są częste, pacjenci sami sobie zmieniają nakładki na kolejne co 7-10 dni. Na etapie planowania leczenia zawsze uwzględniamy w naszej klinice jak często pacjent może być na wizytach w gabinecie i tak planujemy leczenie, aby dostosować się do codziennego życia pacjenta.
Stłoczenie zębów u Tomasza było bardzo duże, po pierwszej serii nakładek konieczna była poprawka i pacjent nosił dodatkowe 20 nakładek.
Całkowite leczenie wyniosło 54 nakładki, 34 + 20. Leczenie trwało rok i 3 miesiące.
 Pacjent cieszy się już super uśmiechem, w planie Tomasz ma jeszcze wybielanie zębów i ich odbudowę estetyczną 😀
Nie możemy doczekać się efektów finalnej metamorfozy uśmiechu!

Piotr, 25 lat

 

25-letni pacjent, gdy odwiedził Klinikę Proste Zęby nie chciał, wstydził się i nie umiał się uśmiechać!
Marzył o wyprostowaniu zębów, ale jednocześnie zależało mu, aby zachować estetyczny wygląd podczas leczenia ortodontycznego.
Zdecydował się na niewidoczne nakładki Invisalign®. Niekiedy pacjentom należy zakładać zaczepy na niektóre zęby, to takie wystające wypustki na zębach.
W przypadku naszego pacjenta nie wchodziły w grę ani wypustki, ani ekstrakcje. W pierwszym planie leczenia uwzględniliśmy zarówno wypustki, jak i ekstrakcję, ale musieliśmy wszystko zmieniać. Osiągnęliśmy konsensus zaplanowaliśmy leczenie tak, aby było ono satysfakcjonujące i dla pacjenta, i dla lekarza ortodonty.

 

Krzysztof, 36 lat, marzenie o estetycznym uśmiechu

Połączenie ortodoncji przy zastosowaniu nakładek Invisalign® i protetyki daje spektakularne efekty!
Przed odbudową protetyczną należało zastosować leczenie ortodontyczne tak, aby przygotować miejsce na odbudowę protetyczną.
Całość leczenia u naszego pacjenta to 9 miesięcy.  Efekty przerosły oczekiwania i kolejny szczęśliwy pacjent opuścił naszą klinikę. 
 Przy tej metamorfozie współpracowaliśmy z Your Dentist – Lek.stom. Marzena Kupis!

 

Stłoczenie

Wiek: 27

Płeć: kobieta

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Szparowatość

Wiek: 12

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: LITE

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Zgryz otwarty

Wiek: 39

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Zgryz głęboki

Wiek: 47

Płeć: kobieta

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Stłoczenia, zgryz krzyżowy

Wiek: 39

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram