Jak przebiega pierwsza wizyta w Klinice Proste Zęby?

Na wizycie kwalifikacyjnej dowiesz się jak długo będzie trwało prostowanie Twoich zębów

Pierwsza wizyta w naszej klinice jest tą najważniejszą w toku leczenia ortodontycznego metodą Invisalign®. To nie tylko możliwość wzajemnego poznania się pacjenta i lekarza prowadzącego leczenie, ale również szansa na zaznajomienie się z kliniką, szczegółami leczenia i uzyskanie odpowiedni na nurtujące pytania. Podczas wizyty START-UP stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, ale również na miłą, spokojną i sympatyczną atmosferę.

Podczas pierwszej wizyty certyfikowana lekarka Invisalign®, lek. stom. Magdalena Rutkowska, przeprowadza szczegółową konsultację z pacjentem, na którą składa się wywiad oraz badania, które są niezbędne do postawienia trafnej diagnozy.

Co zawiera pierwsza wizyta?

Wizyta START-UP w Klinice Proste Zęby obejmuje:

  • wywiad z pacjentem
  • wykonanie dokumentacji fotograficznej
  • pobranie cyfrowego wycisku zębów (z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego iTERO 3D)
  • wykonanie wizualizacji leczenia, czyli modelu 3D pokazującego efekty leczenia – porównanie „przed” i „po”
  • oszacowanie czasu trwania leczenia
  • określenie całkowitych kosztów leczenia
  • odpowiedzi na pytania pacjenta

Jaki jest koszt pierwszej wizyty?

Wizyta START-UP kosztuje 250 zł. Jej koszt będzie wliczony w całość kosztów leczenia dla pacjentów, którzy zdecydują się na leczenie ortodontyczne w klinice Proste Zęby.

Co warto wiedzieć?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wizyty w klinice Proste Zęby były miłe, bezpieczne i bezbolesne. Pacjenci nie powinni obawiać się wizyty START-UP, nie wiążą się z nią żadne dolegliwości bólowe czy dyskomfort. Do prowadzenia leczenia wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt ortodontyczny najwyższej jakości, a nasz lekarz, dr Magdalena Rutkowska, to doświadczona, certyfikowana lekarka Invisalign®, która uzyskała stopień DIAMOND APEX (znaczek oryg) od firmy Align Technology. Oznacza to, że posiada jedno z największych doświadczeń w Polsce i w Europie leczeni nakładkami Invisalign.

Do wizyty START-UP nie trzeba się przygotowywać. Warto mieć ze sobą dokumentację medyczną, o ile może mieć ona wpływ na przebieg leczenia oraz aktualne zdjęcie pantomograficzne i cefalometryczne lub tomografię. Jeśli pacjent takiego zdjęcia nie posiada, istnieje możliwość wykonać je w klinice w dniu wizyty.

Już jedna konsultacja ortodontyczna w klinice Proste Zęby pozwoli na ocenę możliwych do uzyskania efektów leczenia i podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii nakładkami Invisalign®.

 

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram