Nasi eksperci

Status Diamond Apex Invisalign® oznacza, że dr Magdalena Rutkowska dołączyła do elitarnego grona lekarzy z całego świata, którzy leczą największą ilość pacjentów metodą nakładkową Invisalign®. Dr Rutkowska zakłada ponad 150 aparatów rocznie.

Dr Magdalena Rutkowska

Doktor Magdalena Rutkowska, certyfikowana lekarka Invisalign®. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym systemem Invisalign®.  

Doktor osiągnęła status DIAMOND INVISALIGN®, co oznacza, że w Klinice Proste Zęby doktor zakłada ponad 150 aparatów rocznie. Posiada ona jedno z największych doświadczeń w zakresie metody Invisalign® w Warszawie i w Polsce. 

Dr Rutkowska ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Brała udział w licznych kursach i szkolenia Invisalign® w Polsce i za granicą. Przed rozpoczęciem każdego leczenia doktor Rutkowska planuje dla każdego pacjenta indywidualnie wizualizację oraz wideo – symulację efektu końcowego leczenia.

Doktor Magdalena Rutkowska ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów zagranicznych. Jest autorką wielu publikacji, między innymi „Turystyka medyczna w praktyce – kompendium dla menedżerów w ochronie zdrowia”, prowadzi również moduł na MBA w Ochronie Zdrowia na Uczelni Łazarskiego „Jak pozyskać pacjenta zagranicznego“. Aktywnie promuje polskie usługi prozdrowotne na arenie międzynarodowej na licznych targach i kongresach turystyki medycznej min. „WMTC – World Medical Tourism Congress“ w USA, czy „IMTEC“ w Dubaju.

Dodatkowo poza działalnością zawodową dr Magdalena Rutkowska od wielu lat jest zaangażowana społecznie wspierając przedsiębiorczość kobiet w Polsce. Współpracuje ze Szkołą Liderek, Nowoczesną Kobietą, Kongresem Kobiet i wieloma innymi organizacjami prokobiecymi w Polsce.

Dr Andrea Bazzucchi

Dr Bazzucchi jest międzynarodowym prelegentem nt. techniki Invisalign® Uniwersytetu Case Western Reserve w Cleveland, Ohio (USA), jest także wykładowcą Uniwersytetu w Ferrarze na kursie Invisalign Masters®. Dr Bazzucchi ma na swoim koncie wiele artykułów opublikowanych zarówno w kraju, jak i za granicą prowadzi także w Rzymie swoje dwa gabinety lekarskie specjalizujące się w leczeniu multidyscyplinarnym. Zajmuje się obszarem Invisalign Platinium® kontynuując równolegle działania jako międzynarodowy konsultant kliniczny Align Technology i prowadząc wykłady na całym świecie.

Dr Andrea Bazzucchi (dr w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, mgr stomatologii) otrzymał tytuł doktora w dziedzinie chirurgii stomatologicznej na uniwersytecie Cattolica del Sacro Cuore w Rzymie w 1992 roku. W 1996 roku uzyskał tytuł magistra w dziedzinie stomatologii i ortodoncji na uniwersytecie Case Western Reserve w Cleveland, Ohio, zaś w 1999 roku kolejny tytuł magistra w dziedzinie ortodoncji na wydziale medycznym Uniwersytetu w Neapolu (Facoltà di medicina e Chirurgia I Policlinico).

Wybrane przypadki w Klinice Proste Zęby są konsultowane z Dr Bazzucchi. Pacjenci naszej kliniki mogą mieć pewność, że zaplanowane leczenie systemem Invisalign® jest wykonane w najlepszy z możliwych i w najbardziej optymalny sposób.

Dr Marzena Kupis

Klinika Proste Zęby współpracuje z gabinetem stomatologicznym Your Dentist, dr Marzeny Kupis, w zakresie m.in. stomatologii estetycznej. Nasi pacjenci często korzystają, po zakończonym leczeniu nakładkami Invisalign®, z odbudowy startych zębów metodą bondingu, czyli sztucznego szkliwa.

Doktor Marzena Kupis ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 1997 roku. Ma ponad 20 lat doświadczenia w pracy z pacjentami. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej – wykonuje u pacjentów: licówki porcelanowe (pełnoceramiczne), licówki kompozytowe, odbudowy estetyczne sztucznym szkliwem (tzw. bonding), a także w pełno-ceramicznye uzupełnienia protetyczne (korony porcelanowe i pełnoceramiczne). Doktor Marzena Kupis uczestniczyła w wielu szkoleniach i sympozjach, głównie z zakresu protetyki, licówek, implantów oraz zaburzeń zwarcia (okluzja).

Doktor Marzena Kupis może zaoferować pacjentom połączenie wiedzy, doświadczenia, pasji, a także możliwości, które niosą za sobą nowoczesne rozwiązania w stomatologii estetycznej. Na co dzień, w gabinecie, jej celem jest zapewnienie pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu. Specjalizacja w stomatologii zachowawczej z minimalną preparacją zębów oraz w stomatologii estetycznej sprawia, że jest ona cenionym specjalistą  w Polsce i za granicą. Ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym (narkoza). Doktor Marzena Kupis opracowała również autorską metodę odbudowy zębów sztucznym szkliwem, tym samym, przywróciła piękne uśmiechy wielu pacjentom.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram