Proste Zęby – Prosta Pomoc 

Pomóż młodemu człowiekowi wejść w dorosłość z pięknym uśmiechem! 

Prosta pomoc to pomoc dla podopiecznych Fundacji Po DRUGIE. Pacjenci Kliniki Proste Zęby mogą przekazać dowolną kwotę jako darowiznę na leczenie ortodontyczne młodego człowieka, który pozostaje pod opieką fundacji.

Połowę leczenia metodą Invisalign®, czyli 7500 PLN opłacają pacjenci, a drugą połowę Klinika Proste Zęby.

Fundacja po DRUGIE pracuje z młodzieżą w wieku 18-25 lat doświadczającą bezdomności i zagrożoną wykluczeniem społecznym. Większość podopiecznych organizacji to byłe wychowanki i wychowankowie pieczy zastępczej (rodzin zastępczych, domów dziecka), placówek resocjalizacyjnych dla nieletnich (młodzieżowych ośrodków wychowawczych, zakładów poprawczych), część wychowywała się w domach, jednak praktycznie żaden i żadna z nich nie zaznali bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa.

Fundacja oferuje młodzieży zakwaterowanie i wsparcie w usamodzielnieniu. Celem działań jest aktywizacja zawodowa młodzieży i uniezależnienie jej od instytucji pomocowych. 

Fundacja swoim podopiecznym oferuje: pomoc prawną, pomoc psychologiczną, wsparcie w usamodzielnieniu, pomoc w znalezieniu pracy, wsparcie w sytuacjach kryzysowych i troskę, której często nie zaznali ze strony swoich bliskich. Fundacja Po DRUGIE skupia w swoim gronie doświadczonych pedagogów, psychologów, prawników, społeczników. Wszyscy widzą ogromną potrzebę zapobiegania: patologii, demoralizacji, bezradności, wykluczeniu.

Darowizny od pacjentów

Wpłaty na konto Fundacji Po DRUGIE:

91 2490 0005 0000 4520 5400 2258  (Alior Bank), tytułem: PROSTA POMOC.

 

Oliwia, podopieczna Fundacji Po Drugie, otrzyma leczenie ortodontyczne od naszych Pacjentów

Oliwia, podopieczna Fundacji Po Drugie otrzymała leczenie ortodontyczne w ramach działań PROSTA POMOC Kliniki Proste Zęby i Fundacji Po Drugie.
To piękne, że ludzie o dobrych sercach, pacjenci Klinki Proste Zęby i wspaniała ortodontka, dr. Magdalena Rutkowska zdecydowali się podarować nowy uśmiech Oliwii.
Pacjentka zakwalifikowała się do pakietu Lite, więc w planach jest ok. 14 nakładek Invisalign®.
Ślemy ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się swoją pracą i podarowanym „groszem” do realizacji leczenia Oliwii!
Dobro powraca! Jesteście cudowni! 
Będziemy wspólnie śledzić losy Oliwii, bądźcie z nami!

Martyna Wojciechowska wybuduje dom dla nieletnich matek z Fundacją Po Drugie

❤️ Bardzo popieramy takie akcje, tym bardziej, że z fundacją po DRUGIE sami prowadzimy akcję PROSTA POMOC, zbiórki środków na aparat ortodontyczny Invisalign® dla podopiecznych fundacji.
❤️ Zachęcamy do udziału w akcji UNAWEZA Foundation i po DRUGIE. Fundacje wspólnymi siłami budują w Polsce DOM DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI.
❤️ Dołącz do akcji! Zbiórka prowadzona jest m.in. na stronie fundacji Martyny Wojciechowskiej i na Allegro!
❤️ Link do strony fundacji: https://www.unaweza.org/komu-pomagamy/dom-dla-nastoletnich-matek-i-ich-dzieci/ 

 

Sprawdź co o kampanii w Dzień dobry TVN mówi Martyna Wojciechowska!

YouTube
YouTube
Instagram