Proste Zęby – Prosta Pomoc

Pomóż młodemu człowiekowi wejść w dorosłość z pięknym uśmiechem!

Dr Magdalena Rutkowska, certyfikowana lekarka Invisalign®, która specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym systemem Invisalign® w Klinice Proste Zęby w Warszawie od lat angażuje się w działania prospołeczne, edukację i wsparcie dla kobiet, a także zwykłą codzienną pomoc w licznych fundacjach i organizacjach.

W pracy zawodowej, na co dzień dr Rutkowska, w gabinecie Proste Zęby, pomaga pacjentom walczyć o piękny uśmiech. Swoją pomoc chce okazać nie tylko osobom, które stać na pełnopłatne leczenie ortodontyczne, dlatego zdecydowała się na prowadzenie leczenia podopiecznym Fundacji Po Drugie.

Jakiś czas temu pomagała Oliwii, podopiecznej Fundacji Po Drugie, a teraz czas przeszedł na męską metamorfozę uśmiechu. Do grona pacjentów Kliniki Proste Zęby kilka dni temu dołączył Beniamin. Czeka go leczenie w pakiecie Invisalign® LITE. Będzie nosił min. 14 nakładek na górnym i dolny łuk zębowy.

Ty lecząc się w Klinice Proste Zęby również pomagasz!

Czy wiesz, że decydując się leczenie w Klinice Proste Zęby również pomagasz podopiecznym Fundacji Po Drugie? Jak to możliwe? Decyzją dr. Rutkowskiej Klinika Proste Zęby przekaże od każdego pacjenta cegiełkę o wartości 1% jego kosztów leczenia na leczenie ortodontyczne Benjamina 😊 Tym samym i Ty pomagasz zawalczyć o nowy, zdrowy i piękny uśmiech młodej osobie, która walczy o lepsze życie i szczęście. Możesz być z siebie dumny 😊

Święta Bożego Narodzenia 2023

Dzielimy się z Wami raportem od Fundacji Po Drugie, który jest podsumowaniem działań podejmowanych w Domu dla Młodzieży w 2023 roku. Działań ważnych, bo pozwalających młodym ludziom doświadczającym bezdomności, znaleźć się w miejscu bezpiecznym, ciepłym, pełnym serdecznego wsparcia. Cieszymy się, że wnieśliśmy wkład w działanie tego miejsca, a także w pomoc, którą w ramach oferty Fundacji możemy otoczyć bardzo młode osoby znajdujące się w trudnej, dramatycznej, granicznej sytuacji. Ślemy najlepsze życzenia świąteczne! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 

Fundacja po DRUGIE pracuje z młodzieżą w wieku 18-25 lat doświadczającą bezdomności i zagrożoną wykluczeniem społecznym. Większość podopiecznych organizacji to byłe wychowanki i wychowankowie pieczy zastępczej (rodzin zastępczych, domów dziecka), placówek resocjalizacyjnych dla nieletnich (młodzieżowych ośrodków wychowawczych, zakładów poprawczych), część wychowywała się w domach, jednak praktycznie żaden i żadna z nich nie zaznali bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa. Fundacja oferuje młodzieży zakwaterowanie i wsparcie w usamodzielnieniu. Celem działań jest aktywizacja zawodowa młodzieży i uniezależnienie jej od instytucji pomocowych. Fundacja swoim podopiecznym oferuje: pomoc prawną, pomoc psychologiczną, wsparcie w usamodzielnieniu, pomoc w znalezieniu pracy, wsparcie w sytuacjach kryzysowych i troskę, której często nie zaznali ze strony swoich bliskich. Fundacja Po DRUGIE skupia w swoim gronie doświadczonych pedagogów, psychologów, prawników, społeczników. Wszyscy widzą ogromną potrzebę zapobiegania: patologii, demoralizacji, bezradności, wykluczeniu.

Oliwia, podopieczna Fundacji Po Drugie, otrzyma leczenie ortodontyczne od naszych Pacjentów

Oliwia, podopieczna Fundacji Po Drugie otrzymała leczenie ortodontyczne w ramach działań PROSTA POMOC Kliniki Proste Zęby i Fundacji Po Drugie.
To piękne, że ludzie o dobrych sercach, pacjenci Klinki Proste Zęby i wspaniała ortodontka, dr. Magdalena Rutkowska zdecydowali się podarować nowy uśmiech Oliwii.
Pacjentka zakwalifikowała się do pakietu Lite, więc w planach jest ok. 14 nakładek Invisalign®.
Ślemy ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się swoją pracą i podarowanym „groszem” do realizacji leczenia Oliwii!
Dobro powraca! Jesteście cudowni!
Będziemy wspólnie śledzić losy Oliwii, bądźcie z nami!

Martyna Wojciechowska wybuduje dom dla nieletnich matek z Fundacją Po Drugie

❤️ Bardzo popieramy takie akcje, tym bardziej, że z fundacją po DRUGIE sami prowadzimy akcję PROSTA POMOC, zbiórki środków na aparat ortodontyczny Invisalign® dla podopiecznych fundacji.
❤️ Zachęcamy do udziału w akcji UNAWEZA Foundation i po DRUGIE. Fundacje wspólnymi siłami budują w Polsce DOM DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI.
❤️ Dołącz do akcji! Zbiórka prowadzona jest m.in. na stronie fundacji Martyny Wojciechowskiej i na Allegro!
❤️ Link do strony fundacji: https://www.unaweza.org/komu-pomagamy/dom-dla-nastoletnich-matek-i-ich-dzieci/ 

 

Sprawdź co o kampanii w Dzień dobry TVN mówi Martyna Wojciechowska!

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram