Leczenie ortodontyczne dla nastolatków

Niewidoczne nakładki na zęby dla aktywnych nastolatków

Rodzinne prostowanie zębów?

Sprawdź ofertę specjalną!

Dla nastolatków – dodatkowe funkcje

  • Niebieskie wskaźniki zużycia na nakładkach powoli blakną, umożliwiając rodzicom, nastolatkowi i lekarzowi Kliniki Proste Zęby ocenę czasu noszenia nakładek.
  • Nakładki mają specjalne elementy, które dostosowują się do wyrzynających się zębów stałych, częstej sytuacji u pacjentów nastoletnich.
  • W zestawie znajduje się sześć nakładek zastępczych na wypadek zaginięcia lub zgubienia.

Coraz częściej młodzi pacjenci na całym świecie sięgają po Invisalign®.

  • Marzą o pięknym uśmiechu bez kompromisów.
  • Chcą być aktywni.
  • Chcą bez ograniczeń uprawiać sporty.
  • Chcą wyglądać dobrze w okresie dojrzewania i się podobać rówieśnikom.
  • Chcą zachować higienę.
  • Chcą cieszyć się ulubionymi potrawami.
  • Chcą podróżować i być wolni.

 

Tylko Invisalign® daje im możliwość osiągnięcia pięknego uśmiechu bez kompromisów i zapewnia komfort podczas leczenia.

 

Komfort noszenia

Powierzchnia nakładek ortodontycznych Invisalign® jest gładka, bez elementów ostrych, drutów i klamr! Przez to nie drażnią języka i policzków. Młodzi ludzie mogą uprawiać dowolny sport, nawet urazowy.

Komfort estetyczny

Największą zaletą dla nastoletnich użytkowników nakładek ortodontycznych  Invisalign® jest to, że nakładki są niewidoczne. Zapewnia to maksymalny komfort noszenia i efekt estetyczny. Nakładki Invisalign® są przezroczyste i praktycznie niewidoczne. Młodzież nie chce się martwić o swój wygląd podczas leczenia ortodontycznego.

Komfort higieny

Podczas noszenia nakładek ortodontycznych Invisalign® pacjenci mają umożliwioną codzienną, dokładną higienę zębów w trakcie leczenia wady zgryzu. Nakładki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Po ich zdjęciu wystarczy je umyć wodą i szczoteczką do zębów. Dla nastolatka i nastolatki jest to bardzo ważne, że w prosty sposób mogą oni zadbać o higienę w ich pełnej ekscytacji codzienności.

Komfort bezbolesności

Leczenie nakładkami ortodontycznymi  Invisalign® odbywa się bezboleśnie i jest bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.

Komfort użytkowania

Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu Invisalign® już po kilku godzinach pacjent przyzwyczaja się do aparatu. Nie przeszkadzają nakładki ortodontyczne w mówieniu oraz pozwalają się śmiać.

Dodatkowo nakładki dla dzieci i młodzieży mają oznaczenia w kolorze niebieskim, które podczas noszenia zmieniają kolor. W łatwy sposób rodzic czy lekarz może sprawdzić poprawność noszenia nakładek.

Metamorfoza uśmiechu naszej pacjentki

Kobieta, 15 lat, modelka

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram