Metamorfozy uśmiechów naszych pacjentów

Kobieta, 39 lat, 4 miesiące leczenia Invisalign®

Czy można w 4 miesiące zmienić swój uśmiech? Nasza pacjentka, lat 39, zawsze przepięknie kolorowo ubrana i mająca zawsze uśmiech na twarzy, zgłosiła się do nas do kliniki celem wyprostowania stłoczonych zębów na dole. Zdecydowała się na system Invisalign® LITE, na górną i dolną szczękę. Efekty przerosły jej oczekiwania, ponieważ oprócz wyprostowanych stłoczonych siekaczy, które były głównym celem leczenia, znacznie poprawił się cały uśmiech pacjentki. Zostały wychylone i wyrównane górne przedtrzonowce, odrotowane zęby przednie co w konsekwencji poprawiło i wyrównało uśmiech.I to zaledwie po 4 miesiącach leczenia!

Mężczyzna, 36 lat, 9 miesięcy leczenia Invisalign®

Połączenie ortodoncji przy zastosowaniu nakładek Invisalign® i protetyki daje spektakularne efekty. Przed odbudową protetyczną należało zastosować leczenie ortodontyczne tak, aby przygotować miejsce na odbudowę protetyczną. Całość leczenia u naszego pacjento to 9 miesięcy. Efekty przerosły oczekiwania i kolejny szczęśliwy pacjent opuścił naszą klinikę. Przy tej metamorfozie współpracowaliśmy z Your Dentist, 

Kobieta, 15 lat, 6 miesiący leczenia Invisalign®

Młoda pacjentka marząca o karierze modelki. Zapisała się do agencji modelingowej w wieku 14 lat. Przeszła w swojej krótkiej karierze już parę sesji zdjęciowych. Niestety każda sesja zdjęciowa powodowała duży stres u dziewczyny, głównie z tego powodu, że obawiała się uśmiechać i bardzo niechętnie to robiła nawet, gdy była o to usilnie proszona przez fotografa. Zdecydowała się na leczenie ortodontyczne. W gabinecie ortodontycznym zaproponowano pacjentce 2-letnie leczenie ortodontyczne klasycznym aparatem ortodontycznym z drutami i zamkami. Okazało się, że w umowie z agencją modelek niemożliwe jest zastosowanie klasycznego aparatu ortodontycznego. Podczas podpisanego kontraktu z agencją modelingową potencjalna modelka ma ZAKAZ stosowania klasycznego aparatu – czyli drutów i zamków. Pacjentka szukała alternatywy i dlatego trafiła do Kliniki Proste Zęby. Zastosowaliśmy u pacjenki leczenie Invisalign. 8- miesięczne leczenie u pacjentki niespowodowało zerwania kontraktu z agencją. Dodatkowo nikt w agencji wręcz niezauważył, że pacjentka się leczy ortodontycznie. Pacjentka w nakładkach uczestniczyła w kilku sesjach zdjęciowych. Oprócz zalet z zastosowania Invisalign takich, jak niewidoczność aparatu na zębach główną korzyścią dla pacjentki było skrócenie czasu leczenia. Jeśli zestawimy 2 – letnie leczenie zaproponowane w innej klinice klasycznymi drutami i zamkami w porównaniu do 8 miesięcy leczenia w Klinice Proste Zęby pacjentka ZAOSZCZĘDZIŁA 16 miesięcy, podczas których z powodzeniem może uczestniczyć w kolejnych sesjach zdjęciowych. Po zaledwie 8 miesiącach leczenia pacjentka chętnie się uśmiecha, a Klinika Proste Zęby trzyma kciuki za wspaniałą karierę międzynarodową pacjentki. Życzymy kontraktu w Japonii, o której pacjentka najbardziej marzy.

Kobieta, 28 lat, pośredniczka obrotem nieruchomościami, modelka, aktorka

Wybór Kliniki Proste Zęby był dla niej bardzo oczywisty, gdyż od początku pacjentka zdecydowana była tylko na leczenie metodą Invisalign. Pacjentka mieszkała przez część swojego życia w USA i tam poznała bardzo dobrze tą metodę, gdyż większość jej kolegów i koleżanek w Stanach Zjednoczonych nie było leczonych drutami i zamkami, tylko własnie Invisalign. Dodatkową motywacją jaką się kierowała była potrzeba niezbyt częstych wizyt u ortodonty. Powodem nie była niechęć do naszej Pani doktor w Klinice 🙂 , bo tak naprawdę to się bardzo polubiły, ale to, że pacjentka dzieliła swoje życie między Warszawą i Miami i nigdy nie była w stanie zaplanować dokładnie, w którym mieście i jak długo będzie przebywała. Zdarzyło się nawet tak, podczas 8- miesięcznego leczenia, pacjentka, która miała zaplanowane wizyty bardzo rzadko, czyli co 3-4 miesiące nie mogła się mimo to pojawić zgodnie z planem na kolejnej wizycie kontrolnej. Klinika Proste Zęby sprostała i temu wyzwaniu i wysłała kolejne, brakujące nakładki do pacjentki, do Miami 🙂 Leczenie Invisalign można prowadzić z powodzeniem podróżując i nie przerywając leczenia. Brak obecności na wizycie kontrolnej nie przerywa leczenia Invisalign tak, jak jest to w przypadku klasycznych drutów i zamków, i można go kontynuować niewidząc się ze swoim lekarzem prowadzącym nawet parę miesięcy. Pacjentka jest nadal w trakcie leczenenia, a tym razem przebywa w Los Angeles 🙂

Kobieta, lat 40, bizneswoman

Dla naszej pacjentki spotkania z klientami to codzienność. Uśmiech, który pomaga w kontaktach to dla niej priorytet. Od wielu lat rozważała leczenie orotodontyczne, aby poprawić swój uśmiech i osiągnąć tzw. hollywood smile.  Pacjentka mieszkała wcześniej wiele lat w Stanach Zjednoczonych i już tam, ponad 8 lat temu doradzano jej podczas wizyt u stomatologa, aby poddała się leczeniu Invisalign. Nigdy nie zdecydowała się jednak na to leczenie będąc w USA. Po powrocie do Polski dowiedziała się, że metoda Invisalign jest również dostępna w Polsce. Zdecydowała się na leczenie i po niecałym roku leczenia mogła się cieszyć zupełnie innym wyglądem.

Uśmiech zmienia wszystko. Leczenie Invisalign nie spowodowało żadnych zmian podczas jej codziennej pracy z klientami. Mogła prowadzić rozmowy, tryb życia i uśmiechać się bez skrępowania nawet podczas leczenia. Dużą korzyścią dla pacjentki, jak to często podkreślała była możliwość zdjecia nakładek podczas jedzenia – oznaczało to dla niej brak stresu podczas śniadań służbowych, lunchów biznesowych, czy uroczystych kolacji z klientami – nie musiała wtedy rezygnować z ulubionych potraw lub martwić się nieprawidłową higieną. Dzisiaj po niecałym roku leczenia pacjentka cieszy się swoim nowym „hollywood smile“.

 

Pacjentka, 29 lat, leczenie ekstrakcyjne w Klinice Proste Zęby

 

Pacjentka zgłosiła się do Kliniki Proste Zeby cierpiąc od wielu lat z powodu nie leczonej wady zgryzowej i licznych stłoczeń. Brak symetrycznego uśmiechu, liczne przykurcze mięśni i problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym. Dodatkowo po prawej stronie tyłozgryz. Zastosowano leczenie Invisalign FULL® i ekstrakcję jednostronną po prawej stronie usunięto czwórkę górną prawą. Usuwanie jakiegokolwiek zdrowego zęba ze względów ortodontycznych wiąże się z dużym stresem zarówno u pacjenta, jak i lekarza podejmującego taką decyzję. Dzięki zastosowaniu komputerowego planu leczenia można było jeszcze przed rozpoczęciem leczenia pokazać i wytłumaczyć pacjentce, że ekstrakcja jest konieczna. Na tzw. clin checku można było dokładnie pokazać jak przesuwają się zęby w miejsce po usuniętym zębie.

Leczenie trwało rok, następnie odbudowano zęby przednie gdyż po wyrównaniu i rozładowaniu stłoczęń zębów ich kształt anatomiczny wymagał poprawy. Podczas trwania leczenia ortodontycznego pacjentka również stosowała zalecone ćwiczenia przez rehabilitanta narządu żucia. Pacjentka nadal ma przykurcze mięśni, ale już znacznie mniejsze. Bóle w stawie ustały, a pacjentka coraz szerzej się już uśmiecha.

 

Pacjentka, lat 37

Pacjentka zgłosiła się do Kliniki Proste Zęby celem leczenia ortodontycznego i poprawienia estetyki. Pacjentka zwlekała z leczeniem ortodontycznym przez wiele lat, gdyż od wielu lat zmaga się z dentofobią. Strach, którego doznawała przed każdą wizytą u lekarza skutecznie odstraszał pacjentkę przed podjęciem leczenia.
Pacjentce zależało przede wszystkim na krótkim czasie leczenia i na rzadkich wizytach u stomatologa czy ortodonty.
Udało się obie prośby spełnić.
Leczenie trwało zaledwie 4 miesiące, a wizyt pacjentka miała 3 – wizyta START-UP (wizyta 1) , montaż aparatu (wizyta 2) i zdjęcie aparatu (wizyta 3). Pacjentka przeżyła szczęśliwie wszystkie 3 wizyty bezstresowo i cieszy się wspaniałym uśmiechem.

Sprawdź efekt przed i po

Zobacz przypadki leczone metodą Invisalign®

Stłoczenie

Wiek: 27

Płeć: kobieta

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Szparowatość

Wiek: 12

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: LITE

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Zgryz otwarty

Wiek: 39

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Zgryz głęboki

Wiek: 47

Płeć: kobieta

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Stłoczenia, zgryz krzyżowy

Wiek: 39

Płeć: mężczyzna

Leczenie Invisalign®: FULL

PRZESUŃ SUWAKIEM w lewo lub w prawo i zobacz efekt – PRZED I PO 

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram