Klinika Proste Zęby wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów postanowiła raz w miesiącu zaproponować wizyty podczas tzw. „Białej soboty“. Oznacza to w praktyce, że pacjenci mogą się umówić na wizytę „Start Up“ o dogodnej godzinie w sobotę.

Nasi pacjenci to często zabiegani, ciężko pracujące w dni powszednie osoby na różnorodnych stanowiskach. Przedsiębiorcy i przedstawiciele handlowi spędzają czas ze swoimi klientami, a pracownicy korporacyjni czy biurowi nie mogą poświęcić swojego cennego czasu w tygodniu na wizyty stomatologiczne.

Dla zapracowanych i zabieganych pacjentów oferujemy wizytę w sobotę.

Pierwsza wizyta „Start Up“ jest dla każdego pacjenta ważną wizytą dlatego warto poświęcić na nią pełną godzinę. W Klinice Proste Zęby każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i staramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące go pytania.

Podczas wizyty „Start Up“ proponujemy:

  • wywiad lekarski
  • konsultację lekarską
  • wykonanie zdjęć zewnątrzustnych i wewnątrzustnych
  • skanowanie zębów 3D nowoczesnym skanerem iTero
  • wykonanie symulacji komputerowej prostowania zębów
  • wstępną wycenę leczenia

Zazwyczaj wizyta trwa pełną godzinę. Pacjenci mają dużo pytań odnośnie swojej wady zębowej i zgryzowej jak również pytania dotyczące samej metody Invisalign®. Podczas wizyty „Start – Up“ pacjent ma możliwość dokładnie zapoznać się z systemem Invisalign® np. dotknąć niewidocznych nakładek i poznać ich właściwości. Największe wrażenie na pacjentach zawsze robi skanowanie zębów 3D, nowoczesnym skanerem iTero®, które pozwala zbudować model wirtualny 3D zębów na ekranie komputera, a następnie p oprzez jedno kliknięcie zobaczyć na ekranie symulację prostowania zębów.

Pacjenci zazwyczaj pamiętają jeszcze wyciski robione ręcznie  masą wyciskową i dopiero po ich odlaniu produkowane były modele gipsowe zębów pacjenta. Proces przygotowania gipsowych modeli zębów pacjenta trwał nawet do 7 dni.  Dzisiaj skaner iTero® stosowany w Klinice Proste Zęby pozwala na zbudowanie wirtualne modelu zębów pacjenta i dokładne ich odtworzenie  na ekranie komputera już po 5 minutach. Pozwala to również na dokładniejsze zaplanowanie leczenia niż na modelach gipsowych, a niewidoczny aparat Invisalign® wyprodukowany na ich podstawie jest o wiele bardziej precyzyjny.

Pacjenci chętnie korzystają z możliwości odbycia pierwszej wizyty „Start – Up“ podczas „Białej Soboty“. Dodatkowo podczas tego dnia w Klinice Proste Zęby obowiązuje cena promocyjna 299 zł. Jeżeli pacjent zdecyduje się na leczenie w Klinice Proste Zęby cena za wizytę „Start- Up“ zostaje wliczona w koszty leczenia.

Zapraszamy na najbliższe soboty w grudniu w dniu 1 grudnia i 8 grudnia 2018.
Nie zwlekaj z leczeniem. Zrealizuj swoje marzenia o pięknym uśmiechu.
Serdecznie zapraszamy. Zadzwoń i umów się na wizytę.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram