Podczas tegorocznych Targów Ślubnych w Warszawie Klinika Proste Zęby pokazała i udostępniła po raz pierwszy dla odwiedzających swoją ofertę niewidocznych nakładek Invisalign®. Zainteresowanie naszymi usługami przerosło nasze oczekiwania 🙂 

Na stoisku Kliniki Proste Zęby był obecny cały czas lekarz, który odpowiadał na liczne pytania zwiedzających. Odwiedzający stoisko mogli się zapoznać z metodami leczenia nowoczesnymi nakładkami, dowiedzieć się czy ich wada nadaje się do leczenia Invisalign®. Dodatkowo mogli obejrzeć obecny na stoisku nowoczesny skaner iTero3D®, który służy do skanowania zębów i tworzenia komputerowego modelu zgryzu indywidualnego pacjenta oraz zastępuje tradycyjny model wykonywany z gipsu, jak i nieprzyjemne dla pacjenta wyciski wykonywane ręcznie do tej pory masą wyciskową. Odwiedzający byli pod wrażeniem nowej technologii. Odwiedzający również oglądali nakładki Invisalign®, mogli je dotknąć, powyginać i dowiedzieć się w jaki sposób prostują one zęby.

Targi podczas dwóch dni zostały odwiedzone przez ponad 5000 zwiedzających. Zwiedzającymi te targi są najczęściej pary narzeczonych. Narzeczeni szukają najczęściej inspiracji na swój wymarzony dzień. Skrupulatnie planują wszystkie wydarzenia, które mają nastąpić podczas tego wyjątkowego dla nich dnia. Oglądają wśród wystawiających się suknie ślubne, dekoracje, kwiaty, zdjęcia, filmy. Zapoznają się oni z ofertą ciekawych miejsc gdzie mogą zaplanować swój ślub i wesele. Dodatkowym atutem są oferowane zniżki na stoiskach firm wystawiających się. Różne firmy oferujące obrączki  w tym dniu targowym oferowały je z 30 procentową bonifikatą. Również osoby zainteresowane na stoisku Kliniki Proste Zęby mogły liczyć na dodatkowy rabat na leczenie metodą Invisalign®. Dla narzeczonych, którzy planują aby dzień ich ślubu był wyjątkowy i najpiękniejszy ważne jest, aby podczas tego dnia pięknie wyglądać. Proste zęby w pełnym uśmiechu sa najpiękniejszą ozdobą każdej twarzy. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego. Dzięki temu, że leczenie metodą Invisalign® jest już możliwe i zapewnia zupełnie niewidoczną formę aparatu ortodontycznego coraz więcej narzeczonych decyduje się właśnie na tą formę leczenia. Chcą zapewnić sobie piękne proste zęby na ślub i wesele, ale jednocześnie nie rezygnując z komfortu ładnego wyglądu. Przeźroczyste i niewidoczne nakładki Invisalign® zapewniają ten komfort najlepiej. Nie widać nakładek nawet podczas wykonywania zdjęć i goście w ogóle nie zauważają, że Pan Młody lub Panna Młoda są w trakcie leczenia ortodontycznego.

Doświadczenie z niewidocznymi nakładkami Invisalign® ma również Rafał Maślak, który corocznie prowadzi Targi Ślubne. Rafał Maślak podczas swojego ślubu miał na sobie nakładki i jak sam mówi „żaden gość tego nie zauważył“ a on sam czuł się bardzo komfortowo. Rafał Maślak jest naszym ambasadorem i również zachęcał narzeczonych, aby nie zwlekali z leczeniem ortodontycznym i odwiedzili nasze stoisko Kliniki Proste Zęby, tak aby zdążyć przygotować swój piękny uśmiech na wesele.

Corocznie Targi Ślubne są licznie odwiedzane i cieszą się coraz większą popularnością – jesteśmy pewni, że Klinka Proste Zęby będzie obecna na kolejnej edycji targów w roku 2019.

YouTube
YouTube
Instagram