Nie da się ukryć, że ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, a szczególnie kobiety. Prawie każda z nich w dzieciństwie, jako mała dziewczynka, owijała się prześcieradłem udając, że to suknia ślubna, a na głowę zakładała firankę, która miała być dla niej ślubnym welonem. Myślimy, marzymy, oglądamy na filmach, w gazetach, chodzimy na śluby członków rodziny i przyjaciół, aż w końcu przychodzi czas na nas.

Żyjemy w związku, zakochujemy się, aż pewnego dnia partner pada na kolano , wręcza pierścionek zaręczynowy i prosi, abyśmy zostały jego żoną. Planowanie ślubu i wesela czas zacząć! Wybieramy datę, motyw przewodni, szukamy sali weselnej, miejsca ceremonii zaślubin, fotografa, auta, zespołu. Kupujemy wymarzoną suknię ślubną, buty, biżuterię, wybieramy fryzjera i makijażystkę. Już kilka miesięcy wcześniej czujemy, że będziemy wyglądać tego dnia pięknie i wyjątkowo.

I wtedy okazuje się, że nasz uśmiech nie do końca pasuje do hasła „pięknie i wyjątkowo”, a raczej „krzywo, nierówno i niezbyt biało”. I wtedy mamy atak paniki „I co teraz???”, do ślubu zostały tylko trzy/dwa lata/rok! (tyle wcześniej zazwyczaj zaczynamy planować ślub). I właśnie dzięki temu, że do ślubu zostały trzy/dwa lata/rok mamy czas jeszcze coś zrobić, aby nasz uśmiech był równie piękny i obłędny, jak cały ten wyjątkowy dzień. Pamiętamy o tym, że dzień ślubu minie nam dość szybko, a tym co pozwoli nam trzymać go na zawsze w pamięci, są zdjęcia i filmy. Czy aby na pewno chcemy, by aparat fotograficzny uwiecznił nasze nie do końca idealne zęby? Działajmy zatem póki jeszcze mamy na to czas!

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji dla nas, zarówno dla panny młodej, jak i pana młodego, będzie założenie odpowiedniego aparatu ortodontycznego. Pomimo tego, że na rynku dostępnych jest kilka ich rodzajów, to na hasło „aparat ortodontyczny” oczami wyobraźni widzimy tylko druty i metalowe blaszki zasłaniające całe zęby, które zazwyczaj noszą nastolatkowie. Właśnie z tego powodu bardzo często rezygnujemy z założenia takiego aparatu, ponieważ wydaje nam się, że będzie nas tylko oszpecał, nie mówiąc już o tym, że nikt nie chce wystąpić w aparacie ortodontycznym na własnym ślubie! Na szczęście, rozwiązania ortodontyczne wciąż idą do przodu i pojawiają się nowe, innowacyjne produkty. Jednym z nich jest niewidoczny aparat ortodontyczny. Wydaje się niemożliwe? A jednak! Taki aparat na zęby nosi nazwę Invisalign®. W odróżnieniu od wcześniej stosowanych aparatów, Invisalign® nie składa się z blaszek, czy drucików, których samo zakładanie już jest bolesne dla pacjenta, nie mówiąc już o jego działaniu i niezbędnym w terapii dokręcaniu. Invisalign® to dopasowana do uzębienia konkretnego pacjenta niemal niewidoczna nakładka, która dzień w dzień poprawia nasze zęby, w sposób dla nas właściwie niewyczuwalny.

Invisalign ® to rozwiązanie dobre zarówno dla tych, którzy do dnia ślubu mają jeszcze trzy lata, jak i dla tych, którzy organizują wesele w ostatniej chwili. Noszenie tego aparatu przynosi szybkie efekty, a nawet jeśli będziemy go nosić w dniu ślubu, to i tak nikt go nie zauważy, a oglądane kilka lat później zdjęcia nie będą nam przypominać, że tego dnia nosiliśmy aparat na zęby.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram