Oferta dla dzieci i młodzieży

 

Klinika Proste Zęby przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży.

Całkowity koszt leczenia to 16 500 PLN dla młodzieży od 12 do 18 roku życia. 

Powyższy koszt obejmuje:

 • wizyta diagnostyczna
 • plan leczenia
 • wyprodukowanie nakładek na cały okres leczenia
 • zagubione nakładki
 • założenie nakładek
 • wizyty kontrolne
 • zdjęcie nakładek

GWARANCJA NA LECZENIE 5 LAT

Invisalign® w popkulturze

Charli D’Amelio

Billie Eilish

Justin Bieber

Metamorfoza uśmiechu naszej pacjentki

Kobieta, 15 lat, modelka

Młoda pacjentka marząca o karierze modelki. Zapisała się do agencji modelingowej w wieku 14 lat. Przeszła w swojej krótkiej karierze już parę sesji zdjęciowych. Niestety każda sesja zdjęciowa powodowała duży stres u dziewczyny, głównie z tego powodu, że obawiała się uśmiechać i bardzo niechętnie to robiła nawet, gdy była o to usilnie proszona przez fotografa. Zdecydowała się na leczenie ortodontyczne. W gabinecie ortodontycznym zaproponowano pacjentce 2-letnie leczenie ortodontyczne klasycznym aparatem ortodontycznym z drutami i zamkami. Okazało się, że w umowie z agencją modelek niemożliwe jest zastosowanie klasycznego aparatu ortodontycznego. Podczas podpisanego kontraktu z agencją modelingową potencjalna modelka ma ZAKAZ stosowania klasycznego aparatu – czyli drutów i zamków. Pacjentka szukała alternatywy i dlatego trafiła do Kliniki Proste Zęby. Zastosowaliśmy u pacjentki leczenie Invisalign. 8- miesięczne leczenie u pacjentki nie spowodowało zerwania kontraktu z agencją. Dodatkowo nikt w agencji wręcz nie zauważył, że pacjentka się leczy ortodontycznie. Pacjentka w nakładkach uczestniczyła w kilku sesjach zdjęciowych. Oprócz zalet z zastosowania Invisalign takich, jak niewidoczność aparatu na zębach główną korzyścią dla pacjentki było skrócenie czasu leczenia. Jeśli zestawimy 2 – letnie leczenie zaproponowane w innej klinice klasycznymi drutami i zamkami w porównaniu do 8 miesięcy leczenia w Klinice Proste Zęby pacjentka ZAOSZCZĘDZIŁA 16 miesięcy, podczas których z powodzeniem może uczestniczyć w kolejnych sesjach zdjęciowych. Po zaledwie 8 miesiącach leczenia pacjentka chętnie się uśmiecha, a Klinika Proste Zęby trzyma kciuki za wspaniałą karierę międzynarodową pacjentki. Życzymy kontraktu w Japonii, o której pacjentka najbardziej marzy.

Pacjentka, Kinga, 13 lat, szparowatość i distema

„Moim kompleksem Ciociu zawsze były moje zęby i przerwy między nimi” – powiedziała Kinga na jednej z pierwszych wizyt w wakacje 2019,w klinice, do dr. Magdaleny Rutkowskiej. Pół roku noszenia nakładek Invisalign® i przed świętami zdążyłyśmy z pięknym uśmiechem!

Wywiad z Kingą po leczeniu: 

 • Zadowolona z nowego uśmiechu?
 • Baaardzo!
 • Uciążliwe było leczenie? 
 • W ogóle!
 • Coś Cię bolało?
 • Nigdy, może na początku przy pierwszych nakładkach zanim się przyzwyczaiłam.
 • Ktoś w szkole zauważył?
 • Taaak, koleżanki zauważyły, że zawsze coś ściągam przy jedzeniu. Zainteresowanym odpowiadałam, że to mój aparat ortodontyczny. Bardzo były zdziwione i w sumie to mi chyba zazdrościły, bo wiem, że już namawiają swoich rodziców, że też taki chcą, i że nie chcą drutów i zamków
 • Cieszę się! Zaproś je do nas do gabinetu 🙂 Jak będą to koleżanki czy koledzy od Ciebie z klasy, to zaproponujemy rabat na leczenie!

Pacjentka, Julia, 17 lat

Pacjentka zgłosiła się do Kliniki Proste Zęby w maju 2019 roku, zadrutowana i załamana 🙁 Przyjechała do Warszawy z innego miasta, gdzie w gabinecie ortodontycznym otrzymała plan leczenia na 2,5 roku i założono jej klasyczny aparat z metalowymi zamkami i łukiem podniebiennym. Młoda, piękna dziewczyna jak usłyszała, że te druty i zamki ma nosić 2,5 roku to psychicznie była wyczerpana. Przed Julką matura, egzaminy, studniówka, szkoła wyższa. Julka nie była w stanie o niczym innym myśleć tylko o tym jak strasznie będzie na tych wszystkich wydarzeniach wyglądać! Rodzice szukali pomocy. Mama Julii znalazła Klinikę Proste Zęby w internecie i przyjechali na wizytę START-UP dowiedzieć się czy jest możliwe zdjęcie tego aparatu i założenie Invisalign®.

Po przeprowadzeniu diagnostyki, wykonaniu skanu komputerowego rodzice zdecydowali się w naszej klinice podjąć leczenia Julki. Zdjęliśmy druty i zamki, zdjęliśmy łuk podniebienny. Julka była przeszczęśliwa 🙂 Za około miesiąc w czerwcu otrzymała swoje nakładki Invisalign® i plan leczenia na 6 miesięcy!

W grudniu 2019 roku, po przeprowadzonym leczeniu ortodontycznym, dokonano odbudowy protetycznej niewykształconych dwójek i Julka jest gotowa z nowym uśmiechem wejść w Nowy Rok pełen wyzwań maturalnych 🙂

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram