W Wielkiej Brytanii w Londynie od 5 do 7 listopada 2018 roku odbyły się międzynarodowe targi  WTM 2018.  Są to targi obejmujące w swoim spektrum promocję turystyczną do wszystkich destynacji z całego Świata. Przedstawiciele poszczególnych krajów są podzieleni według kontynentów w halach odpowiadających odpowiednim częściom świata i zachęcają odwiedzających potencjalnych turystów jak również i przedstawicieli biznesu do przyjazdów.

Polskie stoisko zostało zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną i znajdowało się w części europejskiej. Obejmowało  zaprezentowanie polskich walorów turystycznych takich jak regiony górskie, jeziora, morze, polską agroturystykę, parki krajobrazowe czy promocję polskich miast. Dodatkowym elementem w polskiej ofercie było stworzenie osobnego stanowiska tylko z ofertą usług prozdrowotnych w Polsce pod nazwą „Medical Tourism“.

Na stoisku turystyki medycznej w ramach polskiego stoiska POT przez 3 dni trwania targów prezentowane były oferty prozdrowotne do polskich Uzdrowisk, do klinik oferujących zabiegi ortopedyczne, rehabilitacyjne, kardiologiczne, dentystyczne czy chirurgii plastycznej.

Podczas 3 dni trwania targów usługi stomatologiczne prezentowały lekarki dr Magdalena Rutkowska z Kliniki Proste Zęby i dr Marzena Kupis z Yourdentist. Odpowiadały one wyczerpująco na wszystkie pytania odwiedzających gości gdyż usługi stomatologiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem u pacjentów zagranicznych. Szczególnie pacjenci z Wielkiej Brytanii jeżdżą zagranicę i korzystają z usług dentystycznych. Do tej pory leczenie ortodontyczne nie było możliwe dla pacjentów zagranicznych gdyż wymagało wielu wizyt, najczęściej regularnych i comiesięcznych wizyt kontrolnych u ortodonty. Dzisiaj nawet leczenie ortodontyczne dzięki systemowi Invisalign® można zaproponować pacjentowi. Leczenie systemem Invisalign® nie wymaga tak częstych wizyt jak leczenie tradycyjne więc pacjent nie musi tak często podróżować do lekarza na kontrolę. Aparat jest wyprodukowany indywidualnie dla każdego pacjenta i liczbę odpowiednich przeźroczystych nakładek pacjent bierze ze sobą do domu i miejsca zamieszkania. Nie ma potrzeby podróżować i kupować biletów na podróż np. lotniczą, która zwiększa koszty terapii.

Dodatkowo ciekawym elementem przyciągającym potencjalnych pacjentów do polskiego stoiska turystyki medycznej był Quiz o polskich usługach prozdrowotnych. Odwiedzający stoisko polskiej turystyki medycznej byli zachęcani do odpowiedzi na 3 krótkie pytania dotyczące silnych stron oferty turystyki prozdrowotnej w Polsce. Odwiedzający pytani byli min. o liczbę uzdrowisk w Polsce, liczbę pacjentów zagranicznych odwiedzających Polskę czy na jakie najczęściej zabiegi przyjeżdżają do Polski pacjenci z Wielkiej Brytanii. Uczestnicy quizu otrzymywali upominki w postaci kuponów/ voacherów ze zniżkami do polskich klinik i uzdrowisk. Kupony ufundowały kliniki zachęcające Brytyjczyków do odwiedzenia polskich placówek medycznych min. Carolina Medical Center, TriVita, CKR Konstancin, Uzdrowisko Nałęczów, Uzdrowisko Konstancin, Eva Park, Yourdentist, ECZ Otwock, Wolmed.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram