Bardzo się cieszymy, że liczba pacjentów kliniki Proste Zęby stale rośnie. Z dnia na dzień możemy zauważyć coraz więcej uśmiechów z nakładkami Invisalign® lub już po zakończeniu leczenia tą niezwykłą i innowacyjną metodą. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, z różnych światów, zar ówno kobiety, jak i mężczyźni. Co więcej, wśród naszych pacjentów są ambasadorzy, którzy nie tylko dbają o swój piękny uśmiech, ale również zachęcają do tego samego innych. Poznajmy się!

Kamila i Rafał Maślak

Wielu z nas kojarzy Rafała Maślaka z popularnych programów telewizyjnych takich, jak Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, Agent – Gwiazdy, czy Dance Dance Dance. Rafał jest modelem i fotomodelem, a w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Jednak to nie wszystko. Nasz pacjent reprezentował Polskę również w konkursie Mister International w Seulu, gdzie zdobył dwa tytuły: III Wicemistera International 2014 i Mistera International Internautów. Co więcej, Rafał wystąpił w kilku serialach telewizyjnych, m.in. Barwy Szczęścia oraz Na dobre i na złe. Dodatkowo, Rafał jest aktywnym w mediach społecznościowych influencerem, gdzie promuje modę, zdrowy tryb życia, rodzicielstwo i aktywność fizyczną.

Rafał Maślak od kilku lat jest w związku z Kamilą Nicpoń, która również jest dzielnym pacjentem kliniki Proste Zęby. Kamila, obecnie żona Rafała, także jest modelką. Oboje zdecydowali się na leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign®. Technika ta pozwala na szybkie naprawienie wad zgryzu, przy maksymalnych efektach.

Joanna Opozda

Joanna to, można powiedzieć, kobieta orkiestra. Najczęściej kojarzona jest ze swoich działań w świecie m odelingu oraz w produkcjach telewizyjno – filmowych. Ponadto Joanna występuje w teledyskach oraz na deskach teatrów. Pierwsza miłość, Barwy szczęścia, czy Prawo Agaty, to tylko kilka pośród wielu tytułów, w których mogliśmy zobaczyć Joannę. Co więcej, jako modelka miała okazję promować Polskę również w Europie, ponieważ jej zdjęcia zostały opublikowane, między innymi, we włoskim magazynie Vogue. Joanna niedawno wzięła ślub z Antonim Królikowskim. Życzymy Młodej Parze dużo miłości…i uśmiechu!

Monika Kołakowska

Nasza kolejna Ambasadorka – Monika – związana jest od wielu lat ze sportem i propagowaniem zdrowego trybu życia. Monika dzieli się swoją pasją z innymi nagrywając na platformę You Tube różnego rodzaju treningi do wykorzystania w domu, które pozwalają na utrzymanie ładnej sylwetki, a także zgubienie zbędnych kilogramów.

Monika ukończyła kurs instruktora siłowni i instruktora fitness, więc o ćwiczeniach wie wszystko, co może sprawić, że ciało będzie wysportowane i piękne. Monika niedawno postanowiła również zadbać o swój uśmiech. Cieszymy się, że zdecydowała się na leczenie nakładkami Invisalign®, prowadzone w Klinice Proste Zęby. Monikę możemy również zobaczyć w mediach społecznościowych, a także w śniadaniowych programach telewizyjnych, jednak najwięcej filmów z treningami, już ponad 100!, znajdziemy na platformie You Tube, gdzie obserwuje ją ponad 600 tysięcy Internautów.

Jacek Kalibabka

Jacek Kalibabka to syn Jerzego Kalibabki, którego życie zostało opisane w serialu Tulipan z 1986 roku. Jacek, wraz ze swoją siostrą, wzięli w 2020 roku udział w popularnym programie telewizyjnym Top Model. Nasz Ambasador jest synem modelki, nic w tym dziwnego zatem, że również chce próbować swoich sił w tej branży, za co trzymamy mocno kciuki! Jacek, jak sam wspomina, zawsze marzył o prostym, pięknym uśmiechu, który z łatwością można uzyskać dzięki nakładkom Invisalign®. Dzięki zadbanemu i szczeremu uśmiechowi można zarażać innych pozytywną energią!

 

 

 

YouTube
YouTube
Instagram