Często odbywamy takie rozmowy w naszej Klinice:

  • „Co Pana/Panią sprowadza do Kliniki?“
  • „Ja chcę mieć Hollywood Smile“ – tak często odpowiadają pacjenci podczas wywiadu lekarskiego.
  • Co dla Pana/Pani oznacza „Hollywood smile“?

I tu następuje seria opisów. Każdy z pacjentów i pacjentek umie na to pytanie odpowiedzieć i stara się co najmniej parę przykładów przytoczyć idealnych dla niego uśmiechów. Wymienia aktorów, aktorki, które przepięknie się na zdjęciach uśmiechają.

Często pacjenci myślą, że zęby wystarczy wybielić, aby uzyskać pożądany i wymarzony „Hollywood smile“. Nic bardziej błędnego. Najpierw należy zęby wyleczyć, aby były zdrowe, następnie należy je wyprostować, aby były proste, następnie należy uzupełnić ewentualne braki zębowe (korony, mosty, implanty)  i dopiero potem należy je wybielić. W takiej kolejności mamy pewność, że uzyskamy efekt pożądany, piękny, a co najważniejsze trwały.

Dodatkowo dla nas lekarzy najważniejszy jest zdrowy i naturalny wygląd i najbardziej cieszy nas piękny i zdrowy uśmiech pacjenta lub pacjentki, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego. Nie lubimy tworzyć w gabinecie „klonów“ i produkować uśmiechów jak z drukarki. Dzisiaj kiedy możemy używać innowacyjnych technik i nowoczesnych dostępnych rozwiązań coraz częściej możliwe jest uzyskanie pięknego efektu bez  stosowania sztuczności i protetyki. Dzisiaj dzięki niewidocznym aparatom i cyfrowej techniki możemy prawdziwe zęby pacjenta wyrównać, a następnie wybielić, aby uzyskać tzw. Hollywood Smile.

Dzięki zastosowaniu tzw. cyfrowego wycisku moż emy zachować uśmiech pacjenta na dłużej, czyli zeskanować uśmiech  i przechowywać w dokumentacji pacjenta wirtualnie. Po upływie lat kiedy uśmiech pacjenta będzie nadszarpnięty nomen omen „zębem czasu“  będzie on mógł udać się do swojego stomatologa po dokumentację i następnie na jej podstawie odtworzyć swój piękny uśmiech protetycznie.

To, że pacjenci inwestują w piękny uśmiech nie dziwi w obliczu statystyk, które mówią jednoznacznie, że zwraca na niego uwagę każdy podczas tzw. pierwszego kontaktu z nowo poznaną osobą.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram