Amerykańska firma Align® istnieje w wielu krajach na świecie od 1997 roku. Niedawno świętowała swoje 25lecie, m.in. na warszawskim Kongresie Ortodontycznym Invisalign®.
Podczas kongresu, 12-stu najlepszych lekarzy z całej Polski, otrzymało wyróżnienie od #invisalign za osiągnięcia, tytułem Invisalign Diamond Apex. W tym wyjątkowym gronie jest dr Magdalena Rutkowska z Kliniki Proste Zęby. 
Metoda Invisalign® w Polsce dostępna jest już od 8 lat i zyskuje coraz większą popularność. Pierwszy kurs certyfikujący lekarzy odbył się w roku 2014. Rokrocznie powiększa się również grupa lekarzy, która uzyskuje certyfikat i może stosować leczenie nakładkowe Invisalign®.
W całej Europie jest już ponad 60 tysięcy certyfikowanych lekarzy Invisalign®, a na całym świecie ponad 220 tysięcy lekarzy stosujących tę metodę w codziennej praktyce.
Dla nas w Polsce szczególnym wyróżnieniem jest to, że we Wrocławiu w roku 2022 roku powstała fabryka firmy Align Technology®, która produkuje nakładki na całą Europę. Skróciło to znacznie czas oczekiwania na produkcję i wysyłki nakładek.
W całej Europie leczonych jest ponad 2 miliony pacjentów nakładkami Invisalign®.

legale steroide für Bodybuilder und Sportler

YouTube
YouTube
Instagram